Večer s módou / VIRGIL ABLOH - Ateliér 21 Ostrava
50791
post-template-default,single,single-post,postid-50791,single-format-standard,cabin-core-1.0.2,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Večer s módou, Ateliér 21 Ostrava

Večer s módou / VIRGIL ABLOH

Máme za sebou další skvělý večer s módou. Tentokrát na téma VIRGIL ABLOH.

Tvůrce, návrhář, DJ, architekt, kreativní ředitel a podnikatel. Člověk, který inspiroval a ovlivnil celou řadu lidí a jeho kreativní síla se rozpínala do různých směrů – od hudby, přes módu, až po nábytek.


Jeho módní přehlídky byly mimořádně propracované – veškerou svou inspiraci, odkazy a symboliku popisoval ve svých ,,show notes“, které následně poskytl všem módním fanatikům.


V květnovém večeru s módou, který proběhl v prostorách Ateliéru 21 jsme se bavili o jeho životě a o tom, jak se dá propojit módní a hudební průmysl. Nechyběly ukázky z jeho úžasných přehlídek a bavili jsme se také o jeho nejúspěšnějších projektech. Tak schválně, znáte proslulé žluté pásky značky Off-White? Že ne? Tak vězte, že od teď je uvidíte úplně všude.


V druhé polovině večera proběhla ukázka nově vznikajícího brandu BAJGAROVÁ neboli BAIGA. Veronika tvoří krásná kimona a další dámské oděvy, ze kterých se nebudete chtít svléct.

Večer s módou je určen všem milovníkům módy a odívání. Chcete také strávit hezký večer se stejně smyšlejícími lidmi? Sledujte náš web, Facebook nebo Instagram, o další plánované akci vás budeme včas informovat.