Svatební fotografie - Ateliér 21 Ostrava
51096
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-51096,cabin-core-1.0.2,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE OSTRAVA

Abyste nikdy nezapomněli, jak krásný Váš svatební den byl.

 

Focení svatebního dne probíhá většinou od rána až do pozdních večerních hodin.
Je pro mne důležité, abych nenarušila chod dne a přesto zachytila všechny krásné momenty.

 

Nesmírně si vážím Vaší důvěry a udělám všechno proto, abyste na tento den vzpomínali v tom nejkrásnějším světle.

 

Svatby fotím v Ostravě a okolí, dle dohody však můžu přijet i mimo Moravskoslezský kraj.

 

Ze svatebního dne budete mít cca 300 upravených fotografií v digitální podobě, doba dodání je přibližně 3 týdny. Do 4 týdnů Vám následně dodám 100 vytištěných fotografií o rozměru 10 x 15 cm. Ráda Vám zajistím tisk také dalších fotografií – malých nebo velkých, v rámu, na desce nebo na plátně.

 

Předsvatební focení

Pokud toužíte po společných fotografiích ještě před svatbou, nabídnu Vám zvýhodněné párové focení v exteriéru nebo v Ateliéru 21. Z našeho focení si odnesete 10 fotografií a celému světu můžete oznámit, že jste se našli a plánujete udělat velký krok.

 

Focení rozlučky se svobodou


Zachytím Vás dokonalý den s přáteli. Doba focení i cena je individuální. Do 14 dnů dodám přibližně 100 upravených fotografií v digitální podobě.

 

Focení svatby

Potkáme se s Vámi nejpozději týden před Vaší svatbou a probereme všechny podrobnosti. Upřesníme si Vaše představy, probereme harmonogram svatebního dne, domluvíme se na čase a místě. A pak to přijde! Bude to náročný, ale úžasný den. Takový je mnohdy jen jednou za život.

 

Svatební portrét v ateliéru

Kdysi bylo běžné, že si manželé po obřadu zajeli do ateliéru a pořídili si krásné portrétní fotografie. Ani dnes tomu nemusí být jinak. Nepotřebujete zachycovat celý svatební den? Zamluvte si termín a já na Vás po obřadu počkám v ateliéru. Vámi vybrané upravené fotografie v digitální podobě dodám cca do 14 dnů, vytištěné pak cca do 3 týdnů. Počet fotografií z tohoto focení nechám na Vás – může to být 1 portrét nebo 10 fotografií, které Vám tento krásný den budou připomínat.

 

Cena svatební fotografie

Ceny svatební fotografie a další podrobnosti Vám ráda sdělím na požádání.
V případě zájmu o mé služby mne neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo volejte 724 438 331.

Fotograf na svatbu Ostrava