Foto víkend v Rudné pod Pradědem - Ateliér 21 Ostrava
50819
post-template-default,single,single-post,postid-50819,single-format-standard,cabin-core-1.0.2,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Foto víkend Ostrava

Foto víkend v Rudné pod Pradědem

Začátkem června 2022 proběhl první, ale rozhodně ne poslední, fotografický workshop Ateliéru 21. Víkend plný focení, módy, krásných modelek, skvělého jídla, hudby a pohodové atmosféry.

Jak už asi víte, Ateliér 21 propojuje dvě oblasti –⁠ fotografii a módu, a ani teď tomu nebylo jinak. Účastníci foto víkendu měli k dispozici dobové i moderní oblečení, které jsme na místě kombinovali a vytvářeli tak originální outfity pro naše skvělé modelky. V sobotu jsme fotili až do půlnoci a v neděli jsme se ztráceli v čase na nedaleké louce. Bylo tam tak krásně, že jsme málem neodjeli.

Nakonec jsme odjeli, protože jsme měli hlad. A jídlo od našeho Jirky –⁠ to je ta nejlepší odměna!

Aby to nebylo jen o „cvakání“, na začátku našeho foto víkendu jsme si povídali o pózování a práci s modelkou. Nechyběla inspirace v podobě prezentace prací českých i zahraničních fotografů. Myslím si, že nakopnutí to bylo skvělé, protože jsem ani nemrkla a u chalupy se znenadání objevila Alenka, která vyhlížela bílého králíka. A pak nám chtěli pózovat dokonce i šneci. Prostě jiný svět.

Ráda bych poděkovala všem účastníkům za vaši chuť tvořit, a Jirkovi za to, že je součástí Ateliéru 21 –⁠ bez tebe by to prostě nešlo. Děkuji rovněž panu Daliborovi, majiteli chalupy, kde jsme se cítili jako doma, Vendulce z neskutečného Vetešnictví a Kateřině z fantastického Imaga. A nesmím zapomenout na Veroniku Bajgarovou a její krásné oblečení značky BAIGA, které nám osobně dovezla a pomohla sladit. Mít kolem sebe skvělé lidi je prostě základ.

Další foto víkend proběhne za rok – opět začátkem června, opět na chalupě v Jeseníkách. Zatím bychom rádi zachovali domácí atmosféru, proto tento víkendový foto workshop bude určen pouze 6 fotografům. Bližší informace zveřejníme již na podzim, abyste měli možnost darovat náš foto víkend třeba jako vánoční dárek. Pokud ale už teď víte, že si chcete své místo rezervovat, neváhejte nás kontaktovat.

Foto víkend je vhodný pro středně pokročilé až pokročilé fotografy. Pro začínající fotografy je možné si objednat individuální workshop, který vám pomůže lépe pochopit svět fotografie.

Jsme rádi, že můžeme probouzet vaše kreativní já.

Níže si můžete prohlédnout fotografie účastníků. Tak co, pojedete příště s námi?

A co říkají na náš foto víkend fotografové i modelky?

  • Víkendový workshop s Atelierem 21 v Rudné pod Pradědem předčil má očekávání. Olga s Jirkou vytvořili opravdu kreativní atmosféru a byli nám neustále k ruce, ochotni poradit s jakýmkoli problémem. Ubytování v krásném prostředí s velmi milým majitelem, možnosti mnoha různých foto lokací v blízkém okolí, včetně dvou zajímavých modelek… Jednoduše skvěle strávený víkend.
  • Děkuju moc za takovou zkušenost. Foto víkend byl skvělý, 10/10. Nebýt toho víkendu, nenaučila bych se takovým věcem a rozhodně by nevznikly takové užasné fotky.❤️ Děkuju, že mi otevíráš dveře novým zkušenostem.❤️
  • Víkend byl za mne super a fotky mám pěkné, takže jsem ráda, že jsem jela. Byla to pohoda na chalupě, ale zároveň kreativní dva dny. Děkuji a těším se na příště.😊
  • Velmi nabitý víkend, který i mě jako modelku velmi naučil a byl velmi inspirující. Pod kreativním vedením Olgy jsme zachycovali nádherné momenty, které by mohl kdejaký fotograf závidět. Ubytování v nádherné chalupě s perfektním servisem od vynikajícího jídla po zapůjčení rekvizit a prostor, s velmi milým a rovněž velmi kreativním majitelem, také shodou okolností fotografem analogové fotky. Nikdy jsem se podobného workshopu neúčastnila, ale po této krásné zkušenosti si myslím, že to rozhodně nebude můj poslední.
  • Mockrát děkuju za krásný víkend! Jsem strašně ráda za novou zkušenost a za to, že jsem poznala spoustu velmi zajímavých lidí.😊 Při další příležitosti bych určitě ráda jela fotit znovu.❤️